The Beatles Live Again – The Beatbox (ITA)

The Beatles Live Again – The Beatbox (ITA)

27. jaanuaril – Alexela Kontserdimaja, Tallinn
28. jaanuaril – Vanemuise Kontserdimaja, Tartu


The Beatles experience by THE BEATBOX 62 – 70 (THE BEATBOX esitleb: The Beatles 62 – 70)

The Beatboxi esinemine on midagi palju enamat kui lihtsalt tribuutbändi tõlgendus ansambli The Beatles muusikast, tuues taas publiku ette vastupandamatu Liverpooli kvarteti energia ja sarmi.

Kõik on detailideni paigas: alates kasutatavatest instrumentidest, mis on identsed biitlite omadega, kuni riietuseni, mis on spetsiaalselt disainitud kostüümikunstniku poolt, kes lõi riided The Beatlesi Ameerika tuuri jaoks. Bändi kuuluvad Fil Caretti, Mark Breglia, Mik Caputo ja Fed Franchi. Kõik nad on teinud palju koostööd kuulsaimate Itaalia ja rahvusvaheliste artistidega.

Show toob taas kuulajate ette mitme põlvkonna mälestused detailitäpse esitusega, mis laseb taasavastada kuuekümnendate aastate entusiasmi ja optimismi. Esitamisele tulevad suurimad hitid: alates varajastest Liverpooli Cavern Clubi lugudest kuni meistriteosteni, mis iseloomustasid bändi tegevusaja viimast osa enne nende laialiminekut. The Beatbox esitab absoluutse täpsusega Beatlesi diskograafia laule, pakkudes kuulajale unikaalset biitlite saundi ja nende eksimatult äratuntavat vokaalharmooniat.

Bänd on tuuritanud mitmes riigis, näiteks USAs, Uus-Meremaal, Prantsusmaal, Belgias, Saksamaal, Austrias, Rumeenias ja neid on sageli kutsutud esinema erikülalisena Euroopa tähtsamatele biitlite festivalidele Genuas, Bellinzonas, Sanremos, Salso Maggiores, Salon de Provence’is. The Beatbox paelub mitte ainult „üle 30seid“, vaid ka suurt hulka noori, tänu millele jõudis nende plaat edetabelite tippu.

Bändi entusiasm ja professionaalne suhtumine pakuvad publikule unustamatuid emotsioone, mida nautida nende kaks tundi vältavate muljetavaldavate kontsertide ajal. „Love me Do“, „She loves you“, „A hard day’s night“, „Yesterday“, „Yellow Submarine“, „Hello Goodbye“, „Hey Jude“, „Come together“, „Let it be“, „Get Back“ on vaid mõned esitatavatest hittlugudest, koos väga eriliste lugudega nagu „In my life“, „Girl“, „Norwegian wood“ ja paljud teised. Need laulud on nüüdseks moodsa muusika nurgakivid: nende kuulamine elavas esituses on hindamatu emotsioon.