Meist

Meist

Miristina on 2010. aastast Eestis tegutsev etendusekorraldaja.

Miristina täna – see on etendused ja kontserdid, Hispaaniast, Itaaliast, Ukrainast, Suurbritanniast ja teistest maailma riikidest pärit tantsijate ja muusikute maailmaturneed. Nad on juba vallutanud publiku südamed Euroopas ja Ameerikas ning ootavad nüüd kannatamatult seda, et saaksid oma kire ja talendi Eestisse tuua.

Miristina – see on tõeliste emotsioonide maailm, mida meie vaatajad kogevad.

Tere tulemast Miristina maailma!

Me oleme läbinud pika ja keeruka tee, saanud külalisesinemisi korraldades hindamatu kogemuse. Mõnel tuuril on osalenud umbes 100 inimest, mitu veoautotäit dekoratsioone ja tehnikat, et igast etendusest saaks unustamatu sündmus. Aastate jooksul on Tallinnas, Tartus ja Pärnus etendusi ja kontserte külastanud ca 100 000 inimest!

Pidage meeles hetki, mil saalid on aplausiga täidetud. Need on meie jaoks kõige erilisemad hetked. Me teame, kuidas valida põnevaid etendusi ja kontserte, oskame köita suurearvulist publikut, kes ihkab kogeda emotsioone ja vaimustust.

Liituge meiega ja laske oma emotsioonidel lennata! Miristina garanteerib unustamatu elamuse, mis jääb teie südamesse pikaks ajaks.